İki Kat Hızlı Fiber İnternet Kampanyaları

Fiber İnternet, alt yapı çalışmaları neredeyse tüm internet şirketleri için devam eden ve normal internet akışından en az iki kat daha hızlı bir internet akışı sağlayan yeni bir internet hizmetidir. Turkcell’den Vodafone’a, Türk Telekom’dan daha özel firmaların internetine kadar neredeyse tüm internet hizmetleri, fiber internet kampanyaları olarak güncellenmeye başlamıştır. Bugün bu yazıda markaların birbirinden farklı koşul ve fiyatlarındaki fiber internet kampanyalarını inceleyeceğiz.

Fibet İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyaları: Işık Hızında Fiberle Sınırsız Video Kampanyası kapsamında Turkcell Superonline ile adil kullanım kotası gibi bir derdiniz olmadan sınırsız bir şekilde video izleyebilecek, 50 MBPS hızındaki internetinizi sınırsız olarak istediğiniz oranda kullanma şansı yakalayacaksınız. Işık Hızında 3 ay ücretsiz fiber internet kampanyası ile 24 ay taahhüt imkanı ile ilk üç ay boyunca sınırsız fiber internetten yararlanabileceksiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline ile birebir olarak görüşünüz.

Turk Telekom Fiber İnternet Kampanyaları: Fibernet Full Limitsiz adı verilen kampanya kapsamında Turk Telekom’dan fiber internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik Türk Telekom’un bu kampanyada sunduğu fiber internet hızı Turkcell Superonline’dan çok daha fazla. 1000 MBPS hızındaki fiber internetiniz aynı zamanda herhangi bir kota sınırlamasına da tabi tutulmayacak. İnternet adil kullanım kotasından etkilenmediğinden dolayı her zaman ilk hızında kalmaya devam edecek. Fiber net hızından sınırsız olarak yararlanacaksınız.

Yorum Yapın