İnternet + Akıllı Telefon Kampanyaları Hakkında

İnternet artı akıllı telefon kampanyaları, özellikle son dönemlerde popülerliği oldukça artan kampanya çeşitlerinden bir tanesidir. Özellikle telefon almaya taksit konusunda sınırlama getirildiğinden bu yana telefon satışlarının daha rahat bir şekilde ve tüketicinin cebi düşünülerek sağlanabilmesi için evde internet şirketleri ile telefon şirketleri beraber bazı çalışmalara başlamışlardır. Bu çalışmalar sonucunda, evde internet şirketleri telefon şirketlerinden telefonları alarak kullanıcılara satmaktadır. Bu satış, taksitli bir şekilde gerçekleşmektedir. Telefon sahibi olan bireyler telefonlarının ücretini aydan aya internet faturalarına yansımış şekliyle ödemektedirler. Bu şekilde telefon sahibi olmanın yolları kolaylaştırılmıştır. Dilerseniz beraber internet artı akıllı telefon kampanyalarının en avantajlı olanlarına bakalım.

Farklı İnternet Artı Akıllı Telefon Kampanyaları

Türk Telekom İle Akıllı Telefon Kampanyaları: Türk Telekom, evde internet müşterilerine diledikleri telefon modelini faturalarına taksitleri yansıması koşulu ile satın alma hakkı tanımaktadır. Bu telefon modelleri arasında Iphone x’ten Samsung’un son çıkan modellerine kadar büyük bir çeşitlilik mevcut. Kampanyadan yararlanabilmek için ise Türk Telekom evde internet abonesi olmanız yeterli.

Turkcell Superonline İle Akıllı Telefon Kampanyaları: Turkcell Superonline Faturalı hat kullanan müşterilerine ve ev interneti abonelerine yine piyasada bulunan tüm telefonları taksitli bir şekilde ücretleri faturalarına yansıtarak satın almayı mümkün hale getirmiştir. Turkcell Superonline’a başvurarak hattınızı faturaya geçirebilir, bu şekilde akıllı telefonu taksitli alam fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yorum Yapın