İnternet + Diz üstü Bilgisayar (Laptop) Kampanyaları Hakkında

Evde internet abonelerine ve faturalı hat sahiplerine özel olarak düzenlenen internet artı diz üstü bilgisayar kampanyaları, son dönemlerde epey popüler hale gelmiş kampanyalardır. Bu kampanyalar, temel olarak diz üstü bilgisayar sahibi olmak isteyen kişinin hattı dahilinde bir bilgisayar satın alamsını ve bilgisayarın cüretini aydan aya faturasına yansıtarak ödemesini sağlamaktadır. Evde internet şirketlerinin bu tarz kampanyaları hem kendilerine abone olan müşteri sayısını arttırmaktadır hem de bu abonelerin sahip olmak istedikleri elektronik cihazlara daha sancısız bir süreç ile sahip olmalarını sağlamaktadır.

Şirketlere Göre Farklılaşan İnternet + Diz üstü Bilgisayar Kampanyaları

Her bir evde internet markasının diğerinden farklı internet + diz üstü bilgisayar kampanyası olabilmektedir. Yalnızca evde internet kullanıcılarına değil kimi şirketler tarafından faturalı hat kullanıcılarına da internet artı diz üstü bilgisayar kampanyası tanımlanabilmektedir. Faturalı hat kullanan kişilerin aylık telefon faturasına bilgisayar taksit miktarı yansıtılmaktadır. Hangi şirketlerin İnternet + diz üstü bilgisayar kampanyası bulunmaktadır?

  • Vodafone Grundig Notebook ve Vodem Kampanyası sayesinde Grundig marka bir laptop ile Vodafone Net kalitesindeki evde internet hizmetini satın alabilirsiniz. Laptop’unuzun taksitleri Vodafone Evde İnternet faturanıza yansıtılacaktır.
  • 2000 TL peşin gerisi fatura taksitlendirmesi ile Superonline Turkcell HP Notebook 15 ile Superonline evde internet paketinize ile yeni HP bilgisayarınıza aynı anda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın