İnternet + Konuşma Paketleri Hakkında

Mobil operatör hatları, akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber farklı avantaj sunan hat paketlerine internet haklarını da eklemiştir. Farklı GB fırsatları ile farklı fiyatlara sahip olan mobil internet artı konuşma paketleri ile kampanyaları bulunmaktadır. Hangi operatörü kullanırsanız kullanın, bu tarz tarifeler satın alabileceğiniz fırsatlar bulunmaktadır. Mobil üzerinden tanımlanan internet paketlerinin ev internetlerinden en büyük farkı, sınırlı internet paketleri olmalarıdır. Yani belli bir kotanın dolması durumunda internet hakkınız tükenmiş olur ve ek paket satın almak zorunda kalırsınız. Bunun dışında internet hızınızda ya da internet sınırlamanızda bir değişim olmaz.

Mobil Hat Markalarına Göre Farklılaşan İnternet Artı Konuşma Paketleri Nelerdir?

Aşağıda farklı iki operatörün konuşma internet paketleri sıralanmıştır.

  • Turkcell Superonline İnternet+Konuşma Paketleri: Turkcell 4,5 G hızına eriştirdikleri paketleri sayesinde kullanıcılarına hem hızlı hem ekonomik hem de avantajlı internet artı konuşma paketleri sunmaktadır. Bu paketler genel olarak 4 ile 5 gb arasında değişen bir internet kotası ile 1000 dakikalık her yöne konuşma hakkı içermektedir. Ayrıca Turkcell kimi paketlerinde verdiği 1000 dakikalık her yöne konuşma hakkının yanı sıra belli bir miktar dakika konuşma hakkını da Turkcell’liler ile olan konuşmalar için vermektedir.
  • Türk Telekom İnternet+Konuşma Paketleri: Türk Telekom’un en ünlü paketi 10 Numara Paket ile her yöne kullanılabilecek 600 dakika konuşma hakkı ve 10 GB cepten internet hakkının yanında 1000 SMS hakkını kazanabilirsiniz.

Yorum Yapın