İnternet + Tablet Kampanyaları Hakkında

İnternet artı tablet fırsatları, genel olarak nakit şekilde tablet alımı yapamayan müşterilerini tablet ücretlerinin faturaya yansıtılarak tablete sahip olmalarını sağlayan fırsat ve kampanyalardır. Bu kampanyadan yararlanmak için hali hazırda ödenen bir telefon faturası ya da internet faturası olması gerekmektedir. Söz konusu tabletin aylık ücreti bu ödenen faturaya yansıtılır. Vadesiz olarak ödemeye başlanan faturalara ek olarak eklenen ücret oldukça makul ücretler olduğundan dolayı genel olarak bu kampanyalar tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İnternet artı tablet fırsatlarından yararlanmak için fatura ödüyor olmanız gerekmektedir. Eğer Faturasız hat kullanıyorsanız hızlı ve ücretsiz bir şekilde faturalı hatta geçmeniz mümkündür.

Operatör Şirketlerine Göre İnternet + Tablet Kampanyaları

İnternet faturasına ek ücretler ile ödemesi yapılan tablet kampanyaları, şirketten şirkete farklılık gösterebilmektedir. İşte en çok rağbet gören internet + tablet kampanyaları:

  • Türk Telekom İnternet + Tablet Kampanyaları: Evde internet müşterilerine özel ayda sadece tarifeye ek 13 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabileceğiniz çok sayıda tablet modeli, Türk Telekom şubelerinde sizleri bekliyor. Ipad’den, Samsung tabletlerine kadar çok sayıda tablet model ve markasını bulmanız mümkün.

Vodafone Net İnternet + Tablet Kampanyaları: Vodafone Net ile aylık tarifenize ek olarak 35 TL’den başlayan fiyatlarla son model renkli tabletlere sahip olabileceksiniz. Bunun için Vodafone Net Evde İnternet’e abone olmuş olmanız tek koşul.

Yorum Yapın