İnternet + TV Kanalı Kampanyaları

Son dönemlerde internet paketleri ile televizyon kanallarını birleştiren avantajlı tarifeler çok sayıda ilgi toplamaktadır. Tek faturada hem izlediğiniz televizyon kanalların zenginleştirilmesini, hem de evde limitsiz internet kullanımınızın sağlanmasına sebep olan bu kampanyalar, ünlü internet şirketleri ve televizyon markaları tarafından desteklenmektedir. İnternet + TV kanalları kampanyaları nelerdir? İnternet + TV Kanalı kampanyaları ne kadardır? İnternet + TV Kanalları kampanyalarını hangi şirketler yapıyor? Bu yazımızda bu sorulara beraber yanıt bulacağız.

İnternet ve Televizyon Aynı Faturada!

İnternet ile televizyon kanalı uydusunu aynı faturada elde etmenizi sağlayan ve birleşmiş bir hizmet sayesinde bir problem yaşadığınızda daha çabuk çözümünü mümkün kılan internet artı TV kampanyaları, son derece pratik bir evde teknoloji paketini kullanıma sunar. Dilerseniz farklı markaların paketlerine beraber göz atalım.

  • Turkcell Superonline EVDE TV+ Kampanyası: Turkcell Superonline kalitesi aynı anda hem internetinizde hem de televizyonunuzda! Şimdi sizde EVDE TV+ kampanyası dahilinde hem kanallarının hem de internetinizin sorumluluğunu Turkcell’e bırakabilirsiniz. Üstelik son derece makul fiyatlara kesintisiz kaliteli bir hizmet almanın keyfi ise size kalmış olacak!
  • Turksat TV + Internet Kampanyası: Yılların uydu devi Turksat’tan siz de son derece kaliteli ve kesintisiz televizyon uydu ve ev interneti hizmetini birleştirilmiş bir şekilde alabilirsiniz.
  • Vodafone TV’Lİ + DSMax’lı Evler Kampanyası: Bu kampanya ile eviniz hem D Smart hem de Vodafone Net üyesi olmuş olacak.

Yorum Yapın