Mobil İnternet Kampanyaları Hakkında

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte mobil dünya internet dünyası ile alanlarını birleştirdi. Mobil internet kampanyaları mobil hattınız üzerinden internet erişiminizi en uygun fiyatlara sağlamanız amacıyla operatörler tarafından sağlanan kampanyalardır. Her operatör firmasının birbirinden farklı mobil internet kampanyaları olabilmektedir. Ayrıca mobil internet kampanyaları hattın faturalı ya da faturasız olmasına göre de değişim gösterebilmektedir. Peki, hangi operatör markalarının nasıl internet kampanyaları vardır? Mobil internet kampanyaları ek internet paketleri sunar mı? Ek internet paketleri aldığınızda ne kadar zaman boyunca geçerli olurlar? Bu yazımızda tüm bu sorularınızın cevaplarını bulmaya çalışacağız.

Firmaların Mobil İnternet Kampanyaları

Çeşitli firmaların birbirinden farklı mobil internet kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalara dilerseniz beraber göz gezdirelim.

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyaları: Selfy isimli yeni kampanyasının varyasyonlarında farklı müşteri profillerine farklı arama dakikası, SMS ve mobil internet dağılımları olan mobil paketler sunan Türk Telekom, sektörde en çok tercih edilen mobil operatör markalarından bir tanesidir.

Vodafone Mobil İnternet Kampanyaları: Mobil internet kampanyaları konusunda nispeten daha az seçenek sunan Vodafone’un faturalı hatlara özel 12 ay taahhütlü bazı internet kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan sadece belli şartları sağlayan müşteriler yararlanabilmektedir. Bundan dolayı bireysel olarak Vodafone bayisi ile görüşmek gerekir.

Turkcell Mobil İnternet Kampanyaları: Turkcell Superonline hizmeti ile çok noktada çeken mobil internet hizmeti sunmakta ve bu hizmette hem faturalı hem faturasız hatlara farklı avantajlar sağlamaktadır.

Yorum Yapın