Selfy’nin Mavi X Large Kampanyası

Mobil internet kampanyalarında yepyeni bir kampanya haberi daha! Türk Telekon kullanıcılarına yepyeni fırsatlarla dolu bir kampanya geliyor. Türk Telekom’un Selfy adını verdiği kampanyanın varyasyonlarından oluşan Mavi X Large kampanyası epey işinize yarayacak!

Mavi X large kampanyasına katılım bedeli yalnızca 37 Türk Lirası. Kampanya ise hem her yöne konuşma dakikalarını, hem SMS haklarını, hem de geniş kotalı bir internet tarifesini siz değerli kullanıcılarına sunuyor.  Kampanya dahilinde Mavi X Large’ın sunduğu fırsatlar neler? Tarife bitiminde kullanılmayan dakikalar sonraki aya aktarılabilir mi? Mavi X Large kampanyası ek paketi destekliyor mu? Mavi X Large faturalı hat kullanıcıları için de geçerli mi?  Gelin bu soruların cevaplarını beraber inceleyelim.

Mavi X Large Avantajları

Türk Telekom firması, kullanıcılarına Mavi X Large Paketi kapsamında aşağıdaki hakları sunuyor:

  • 12 GB mobil internet paketi: Bu paket bir ay boyunca kullanım hakkına sahip olduğunuz ve internetinizin bitmesi durumunda ek paketlerle destekleyebileceğiniz bir internet paketidir.
  • 750 dakika telefon ile görüşme hakkı: 750 dakikanın tümü her yönden kullanıcılar ile yapılan görüşmelerde kullanılabilir. Arayacağınız kişinin hangi operatörden olduğunu artık düşünmek zorunda değilsiniz!
  • 5000 SMS hakkı: internetin çekmediği ya da internet kullanmayan biri ile iletişim kurmanız gereken zamanlarda, karşı tarafın hangi operatörü kullandığını düşünmeden her yöne 5000 sms hakkından faydalanacaksınız.

Yorum Yapın