Türk Telekom ile Alomatik Fırsat Kampanyası

Türk Telekom yine özel tarifeli müşterileri için mükemmel bir yaz kampanyası başlattı! Yaz kampanyası olmasına rağmen çok sayıda talep görmesinden dolayı hala geçerliliği devam eden paket pek çok avantaj içeriyor. İçerdiği avantajlar arasında yalnız 2 TL ya da 3 TL gibi cüzi fiyatlara sahip olabileceğiz ek hizmetler de var! Türk Telekom ile her fırsat kampanyası gibi bu fırsat kampanyası da merak uyandırıyor! Dilerseniz beraber bu kampanyanın detaylarını inceleyelim.

Alomatik Fırsat Kampanyasının Ayrıntıları Nelerdir?

Alomatik Fırsat Kampanyası sayesinde oldukça uygun fiyatlara hem SMS’li, hem internetli hem de konuşma dakikalı paketleri satın alabileceksiniz. Üstelik bu paketlerdeki konuşma hakları her yöne kullanılabilecek haklar olmaktadır. Alomatik Fırsat Kampanyası dahilinde olan dakika, SMS ve internet kullanımları bitirilmediği takdirde sonraki aya aktarılmamaktadır. Alomatik Fırsat Kampanyası otomatik olarak aydan aya yenilenen bir fırsat kampanyasıdır. Siz de Alomatik Fırsat Kampanyasının detaylarını merak ediyorsanız, dilerseniz detaylarını beraber inceleyelim:

  • Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı ile dilediğiniz herkesi hangi operatöre sahip olduğunu düşünmeden arayabileceksiniz!
  • Her yöne 1000 SMS hakkı ile dilediğiniz herkese internetinizin olmadığı zamanlarda bile mesaj atabileceksiniz! Bu sayede kesintisiz ve sınırsız bir iletişim sağlamış olacaksınız.
  • 2 GB internet hakkı ile istediğiniz yerden Türk Telekomun hızlı ve kapsama alanı geniş internet hizmeti ile internete bağlanacaksınız!

Yorum Yapın