Türk Telekom ile Emekli 600 İndirim Kampanyası

Türk Telekom yine emeklilerimiz için çok cazip bir kampanya başlattı! Her zaman her yaştan kullanıcısına oldukça cazip teklifler sunan ve bundan dolayı ülkenin geniş bir kesimi tarafından tercih edilen mobil hat Türk Telekom ile bu kez emeklilerimiz de mutlu olacak! Çok sayıda emekli tarifesine bir yenisini ekleyen Türk Telekom, yine emeklilere harcamaları konusunda destek olmayı amaçlıyor. Eğer sen de mobil kampanyalar ile ilgilenen ve en avantajlı mobil tarifeye sahip olmak isteyen bir emekliysen, yazımızın devamını okuyarak belki de sizin için oldukça uygun olan indirimli emekli tarifesi hakkında bilgi edinme şansını yakala!

Türk Telekom ile Emekli 600 İndirim Kampanyası Avantajları ve Detayları Nelerdir?

Türk Telekom ile Emekli 600 İndirim Kampanyası dahilinde emeklilerimiz için yapılan çok sayıda yenilik var. Bu yeniliklerden en önemlisi bu kez emekli tarifesinin bir kampanya üzerinden değil, ayrıca bir indirim üzerinden yapılıyor oluşu. Dilerseniz Türk Telekom İle Emekli 600 İndirim Kampanyası’nın detaylarını beraber maddeler halinde inceleyerek avantajlarını anlayalım.

  • Cepten 3 GB internet fırsatı ile emekliler gönüllerince sevdikleri ile görüntülü telefon görüşmesi yapabilecek, elektronik gazete ve kitaplarını okuyabilecekler. Ayrıca emekliler son derece hızlı internet ile herhangi bir kopma sorunu da yaşamayacaklar.
  • Emekliler, her yöne kullanılabilecek 600 DK fırsatı ile sevdikleri ile aralarında hiçbir kesinti yaşamayacaklar.

Yorum Yapın