Türk Telekom ile İçim Rahat Kampanyası

Türk Telekom mobil servisleri aracılığı ile her geçen gün yeni bir kampanyaya imza atarken, bu kampanyaların uygun fiyatlı ve avantajlı olmasını da sağlıyor! Türk Telekom ile İçim Rahat Kampanyası kapsamında sen de Türk Telekom’lu mobil hattında pek çok avantajdan ve fırsattan yararlanmaya hazır mısın? Üstelik artık Türk Telekom üzerinden kampanyalara katılma yolları da çok çeşitli! Türk Telekom İle İçim Rahat Kampanyası’na dilersen cep şube üzerinden, dilersen online internet şubesi üzerinden, dilersen ise telefondan müşteri hizmetlerini arayarak katılabilirsin. En yakınındaki Türk Telekom şubesine giderek de kampanyanı hattına hızlıca ve işlem ücretsiz tanımlaman mümkün! Türk Telekom’da her şey senin için!

Türk Telekom ile İçim Rahat Kampanyası Avantajları ve Fırsatları Nelerdir?

Türk Telekom ile İçim Rahat Kampanyası kapsamında Türk Telekom, sana hem avantajlı hem de uygun fiyatlı bir fırsat sunuyor! Dilersen seninle beraber Türk Telekom İle İçim Rahat Kampanyası ile kazanacağın haklardan ve fırsatlardan bahsedelim ve paket hakkında ayrıntılı bilgiye erişmeni sağlayalım.

  • Tam 500 MB değerinde cepten internet interneti kazanacak ve cepten keyifle özgür bir şekilde internete gireceksin! Cepten internetin her noktada çekmesi ve kesintisiz olması ile sana pek çok yarar sağlayacak!
  • Her yöne kullanabileceğin 750 dakika ile artık konuşmalarının bir sınırı olmak zorunda kalmayacak!
  • Tarifen ayda sadece 15 TL!

Yorum Yapın