Türk Telekom ile Öğretmenler Günü Kampanyası

Türk Telekom, gerek farklı meslek gruplarına olan saygısını gerek ise cömert operatör hizmetini kanıtlayan nitelikte mükemmel bir kampanyaya daha imza attı! Önümüz sonbahar ve 24 Kasım’da öğretmenler günü gerçekleşecek. Siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününde meslektaşlarını dilediklerince aramaları, kesintisiz iletişim kurabilmeleri ve daha pek çok fırsattan yararlanabilmeleri için Türk Telekom Öğretmenler Günü Kampanyası’nı piyasaya sürdü. Üstelik Öğretmenler Günü kampanyasından faydalanmak için herhangi ekstra bir ödeme yapmanız gerekmiyor! Türk Telekom kullanıcısı olan bütün öğretmenlerimize Türk Telekom, hediyeler dağıtıyor!

Türk Telekom ile Öğretmenler Günü Kampanyası Avantajları ve Fırsatları Nelerdir?

Türk Telekom ile Öğretmenler Günü Kampanyası dahilinde siz değerli öğretmenlerimiz pek çok avantaja ya da fırsata sahip olacak. Bu fırsatlar dahilinde ise öğretmenlerimiz dilediklerince mobil cihazlarından internet erişiminde bulunma şansını elde edecekler! Sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun! Şimdi dilerseniz beraber Türk Telekom İle Öğretmenler Günü Kampanyası’nın kapsamını, kampanya dahilinde elde edeceğiniz fırsatları beraber maddeler halinde inceleyerek size detaylı bilgi verelim.

  • Öğretmenler gününe yani 24 Kasım’a özel olmak üzere hattı Türk Telekom olan bütün öğretmenlere tanımlanacak olan 1 GB boyutunda hızlı, kesintisiz, özgür internet
  • 24 Kasım’ı takip eden bir hafta boyunca sınırsız bir şekilde kullanılabilecek Türk Telekom konuşma hakkı paket dahilinde herhangi bir katılım mesajı göndermeksizin yararlanabileceğiniz haklardır.

Yorum Yapın