Türk Telekom İle Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom ile yalnızca mobil cihaz ya da ev interneti alanında değil, aynı zamanda hayatının renklerinin fırsatlarında da her zaman kazanan ol! Türk Telekom renkli yaşam paketleri çekiliş kampanyası sayesinde sen de birbirinden güzel hediyelere Türk Telekom ayrıcalığı ile sahip olma şansını yakala! Üstelik Türk Telekom’da çekilişe katılma koşulları hem çok basit hem de bedava!

Türkiye’nin milli gururu ve en çok tercih edilen evde net ve operatör şirketi olan Türk Telekom, her geçen gün kullanıcılarını sevindirecek sürprizler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türk Telekom çok çeşitli ve yüksek değerli hediyeleri dağıtmak için çekiliş başlattı!

Türk Telekom İle Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası Detay ve Ayrıntıları

Türk Telekom ile renkli yaşam paketleri çekilişinde neler mi hediye edilecek? Araba, Apple Watch ve daha nice yüksek değerde hediyeler desek? Türk Telekom yine kesenin ağzını açtı ve siz değerli müşterilerine epey yüksek değerdeki hediyeleri dağıtmaya hazırlandı! Hyundai arabadan çok sayıda Apple Watch cihazına kadar çok sayıda hediyeye bir an önce ulaşabilmek için sen de PAKET yazıp 9090’a ücretsiz olarak gönderebilirsin. Her bir mesajın çekilişe bir adet isim yazdırma hakkın olarak görünüyor. Kısa zaman içerisinde sonlanacak çekişe mutlaka katılmayı ve pek çok hediyeye sahip olma şansını değerlendirmeyi unutma!

Yorum Yapın