Türk Telekom ile Selfy Google Play Kampanyası

Türk Telekom, her zamanki gibi mükemmel bir kampanyaya imza attı ve senin gibi yeni ve gelişmiş mobil uygulama tutkunlarına son derece avantajlı bir paket sundu. Sen de bu yeni paketten yararlanmak ve bu paket çerçevesinde Google Play Store alışverişlerini çeşitli avantajlar ile katlamak istiyorsan, kampanyanın devamı hakkında detaylı bilgi edinmeyi ve kampanyadan yararlanmayı sakın unutma! Türk Telekom ile güçlerini birleştiren Google Play Store, şimdi sana Google Play Store’da özgürce kullanabileceğin paracıklar hediye edecek! Bu kredilerinin ise herhangi bir son kullanma tarihi bulunmayacak. Daha özgür bir şekilde tüketimini yapabileceğin kredileri istediğin zaman ve istediğin uygulama alımında kullanabileceksin!

Türk Telekom ile Selfy Google Play Kampanyası Avantajları ve Fırsatları Nelerdir?

Türk Telekom ile oldukça makul fiyatlara Google Play Store’da krediler elde edeceksin. Bu sayede paralı uygulama alışverişlerini eskisinden çok daha ucuza yapma olanaklarını yakalayacaksın! Dilersen beraber Selfy Google Play Kampanyası’nın ayrıntılarını ve avantajlarını bu başlık altında inceleyelim.

Selfie Google Play 5 GB ile telefonunda hem 5 GB fiber hızlı internet olacak, hem her yöne 750 dakika konuşma hakkın olacak hem de her yöne 750 adet SMS hakkın olacak! Bu sayede özgürce iletişim kurmanın keyfine bakacaksın! Ayrıca 10 TL değerinde de Google Play Store kredisi kazanacaksın! Bu krediyi istediğin uygulama için kullanabilirsin!

Yorum Yapın