Türk Telekom’dan Bizdensin Kampanyası

Türk Telekom, birçok alanda aynı markayı tercih edenlere yeni bir kampanya hizmeti başlattı! Bu hizmete göre aynı anda hem Türk Telekom ev internetini hem de Türk Telekom ev telefonu hizmetini kullanan kişilere 3 TL’lik alternatif tarifeler sunacak. Bu alternatif tarifelere ‘Gel Dene’ adı veren Türk Telekom, çok sayıda tarife seçeneği ile müşterilerine seçme hakkı tanıyacak.

Yeni Kampanya Kimlere Hitap Ediyor?

Yeni Bizdensin Kampanyası sayesinde sadece 3 TL ye kullanılabilecek paketler kimlere hitap ediyor? Kimler bu kampanyalardan bu uygun fiyatlara yararlanabilecek? İşte bu kampanyadan faydalanabilecek kişiler:

  • Türk Telekom’a yeni gelen ve 4 ay taahhüt imzalayan bütün aboneler
  • Türk Telekom ev interneti aboneleri
  • Türk Telekom ev telefonu aboneleri

Dikkat! Türk Telekom’un bu kampanyasından yararlanabilmek için sahip olduğunuz tarifeden 3 ay boyunca cayma bedeliniz olmayacak. Aslında bu oran diğer operatörlerin kampanyalarındaki cayma koşulları göz önüne alındığında oldukça makul bir süre.

Yeni Kampanyanın Fırsatları Neler?

Yeni Türk Telekom Bizdensin kampanyası fırsatları çok avantajlı. Gel Dene kampanyası kapsamında Gel Dene 1GB, Gel Dene 2GB ya da Gel Dene 3G paketlerinden yararlanabilecek olan kullanıcıların bu başvuruyu yapması ise sadece bir mesaja bakıyor. Türk Telekom’a başvurmak isteyen kişilerin BIZDENSIN yazarak mesajın sonuna da TC kimlik numaralarını ekleyerek 5555’e mesaj atmaları yeterli olacaktır.

Yorum Yapın