Turkcell Superonline Engel Tanımayanlar – ADSL/Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Online ile sosyal sorumluluk projesi tadında yepyeni bir engel tanımayanlar kampanyası! Turkcell Superonline her zamanki gibi sosyal içerikli bazı internet ve ADSL projeleri ile dikkatleri sosyal problemlere çekmeye devam ediyor! Aşağıdan kampanyanın ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Kotalı İnternet Paketlerinde En Avantajlısı!

Kotalı internet paketleri özellikle oldukça sınırlı kullanımı fakat yine ev internetine ihtiyaç duyan kullanıcıların tercih ettiği paketlerdir. Kotalı ADSL ya da kotalı Yalın ADSL fırsatları ise Turkcell Superonline aracılığı ile artık herkes için satışta!

Ayda yalnızca 25 TL ödeyerek yüksek kotalı ve yüksek hızlı bir internete sahip olmak istemez misiniz? Üstelik çabuk kurulum ve her problemde ücretsiz destek avantajları ile kotalı internet paketiniz sorunsuz olarak işler!

Kotalı İnternet Paketi Avantajları Neler?

Hızı 8 Mbps olan ve sizi zaten kullanmayacak olduğunuz bir paketin zahmetinden kurtaran kotalı internet paketlerinin avantajı düşük fiyatlarıdır. Düşük fiyatlar sayesinde yalnızca kullandığınız internetin parasını ödüyor olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Kota ise sınırlı ihtiyaçlarınıza yetecek türden geniş bir kota: toplam 6 GB internet ile bir ay boyunca hızlı ve kesintisiz bağlantının keyfini çıkaracaksınız.

Turkcell Superonline Engel Tanımayanlar ADSL – Yalın ADSL hizmetinden faydalanmak ve hizmet ile ilgili kişiselleştirilmiş özel paket ve tarifeler almak istiyorsanız size en yakın Turkcell Superonline şubesine uğrayarak başvuru yapmayı unutmayın!

Yorum Yapın