Turkcell Superonline İle Efsane Esnaf Paketi ADSL-Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline, yine esnafa özel bir kampanyaya daha imza attı! Küçük esnafları desteklemek ve işlerine cerim getirmek amacı ile hazırladığı paketler ile tanınan Turkcell Superonline’ın paketi yine oldukça avantajlı seçenekler ile dolu! Paketi yalnızca esnaf olan kişiler dükkanlarına bağlatabilecek. Paket ev interneti bağlatmak isteyenler için kullanılabilir olmayacak. Siz de esnaf olarak iş yerinize her zaman hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir internet bağlatmak istiyorsanız Turkcell Superonline’ın ADSL Esnaf Kampanyaları listesine mutlaka göz atın!

Efsane Esnaf Paketi ADSL-Yalın ADSL Kampanyası Avantajları Nelerdir?

Efsane Esnaf Paketi ile sahip olduğunuz avantajlı tarife sayısı çok fazla! Dileseniz paketi satın alarak kazanabileceğini hakları incelemeden önce paketin fiyatı hakkında bir bilgi verelim. Efsane Esnaf Paketi ADSL-Yalın ADSL Kampanyası’na katılmanın bedeli 69 TL’dir. Efsane Esnaf Paketi ADSL-Yalın ADSL Kampanyası paketine ek seçenek ve özellikler katılabilir ve bu ek seçenek ve özelliklerin fiyatları da paketin fiyatına eklenebilir. Şimdi dilerseniz paketin standart özelliklerini beraber inceleyelim.

  • Cep telefonunuza 2 GB internet yüklenecek! Turkcell Superonline sadece iş internetinizi değil kişisel internetinizi de düşünüyor!
  • Cep telefonunuza 1000 DK konuşma paketi yüklenecek!
  • Dükkanınıza hızlı iş interneti kapsamında normalden iki kat hızlandırılmış 50GB internet kurulumu yapılacak. İnternetiniz adil kullanım kotasına takılmayacak.
  • Dükkan telefonunuza 100 DK konuşma paketi yüklenecek.

Yorum Yapın