Turkcell Superonline ile Her Şey Dahil Tablet Kampanyası

Turkcell Superonline, mobil cihazında Turkcell hattını kullanan herkese faturalı tarife kullandıkları takdirde mükemmel bir tablet sahibi olma avantajı sağlıyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için tek şart Turkcell kullanıcısının hattının faturalı hat olması. Sen de Turkcell faturalı hatlar dünyasına gel, bu dünyadaki bütün avantajlardan ve fırsatlardan yararlanma şansını yakala!

Turkcell Superonline ile Her Şey Dahil Tablet Kampanyası ile, belli bir fatura taahhütü vermen karşılığında son model ve en trend tabletler taksitli fiyatlara senin olacak! Son dönemlerin en popüler elektronik cihazları olan pratik ve rengarenk tabletlere sahip olmak Turkcell Superonline ile senin de hakkın! Dilersen beraber Her Şey Dahil Tablet Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgileri inceleyelim.

Her Şey Dahil Tablet Kampanyası Avantaj ve Fırsatları Nelerdir?

Sen de faturalı hattı olan bir Turkcell kullanıcısı isen sen de oldukça avantajlı bir şekilde rengarenk tabletlerden birine sahip olabilirsin. Ses hattına sen de 12 ay, 24 ay ya da tam 36 ay sadık kalma sözü ver, Turkcell’den tablet sahibi olma şansını yakala! Tabletine tanımlanacak ve il altı ay boyunca her ay 1 GB şeklinde yararlanabileceğin internet ile birlikte tabletin aylık sadece 17 TL’ye senin olsun! Ayrıca hattını açık tuttuğun ve Turkcell faturalı hat kullanmaya devam ettiğin her ay için tabletine 100 MB daha yükleneceğini unutma!

Yorum Yapın