Turkcell Superonline ile Hızlı İnternet ADSL Fırsat Kampanyası

Kendinize uygun ve makul fiyatlarda faturası bulunan hızlı bir internet paketi mi arıyorsunuz? Ev interneti ile sınırsız olarak istediğiniz kadar internet sörfü yapmak ve bu sırada izlediğiniz bir videoyu kesintisiz olarak izlemeye devam etmek istiyorsanız, yüksek kapsama alanı ve ilgili müşteri hizmetleri ile Turkcell Superonline tam size göre internet paketleri sunuyor olabilir!

Turkcell Superonline ADSL Fırsat Kampanya Avantajları

İnternet hızınızın ne kadar olmasını istediğinize karar verin! Turkcell Superonline ile hızlı internet ADSL fırsat kampanyası dahilinde internet hızınız 8mbps olur ve bu hız tarife boyunca adil kullanım kotasını aşmadığınız sürece aynı kalır. ADSL fırsatları içerisinde limitsiz interneti ile sizi en şok rahat ettirecek uygun fiyatlı kampanya bu kampanya! Aylık 49,90 TL den başlayan fiyatlarla dilediğini üst limitteki sınırsız internet paketinizi alın, evde hızlı ve kişisel internetinizin keyfini çıkarın!

Turkcell Superonline ADSL Fırsat Kampanya Taahhüt Süreleri Nelerdir?

Markalar ve özellikle evde internet markaları sundukları kampanyalar dahilinde belli bir süre taahhüt beklemektedirler. Bu yazıda anlatılan kampanya ise oldukça avantajlı bir kampanya olduğundan dolayı toplam 24 ay taahhüt bedeli var. Kısacası eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Turkcell Superonline’a 24 ay boyunca bu paketi kullanacağınıza dair bir söz vermeniz gerekmektedir. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için Superonline’a geçin!

Yorum Yapın