Turkcell Superonline ile İllere Özel Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline, yalnızca ulusal değil aynı zamanda yerel kampanyalar ortaya atması sayesinde lokasyon olarak daha uç bölgelerde yaşayan kişilerin operatör sorunlarına odaklanabilmiş, bu şekilde özel muamelesi sayesinde pek çok müşteri kazanmış operatör şirketlerinden bir tanesidir. Bu kapsamda, Turkcell Superonline, yine yerel kampanyalara imza atmak adına İllere Özel Fiber İnternet Kampanyası başlattı. Farklı şehirlerdeki Fiber alt yapı yapılanmasını dengelemek amacıyla her geçen gün yeni bir çalışmada bulunan ve Türkiye’nin her yerine fiber hızlı interneti ulaştırmayı amaçlayan Turkcell’in İllere Özel Fiber İnternet Kampanyası’na dilerseniz beraber göz atalım ve kampanyanın ayrıntılarını inceleyelim.

Turkcell Superonline ile İllere Özel Fiber İnternet Kampanyası Ayrıntıları ve Avantajları Nelerdir?

Turkcell Superonline İle İllere Özel Fiber İnternet Kampanyası kapsamında artık her ildeki kullanıcılar oldukça uygun bir fiyata kotasız sınırsız internet kullanıcısı olabilecek. Üstelik bunun için taahhütten başka hiçbir şart yok. Turkcell Superonline ile fiber hızlı internetten yararlanacak olan kullanıcıların yapması gereken tek şey başvurmak! Başvurduktan sonra iki iş günü içerisinde evinize kadar gelip ücretsiz kurulumunuz yapılıyor. Dilerseniz şimdi fiber internet paketinin özelliklerini beraber inceleyelim:

  • 24 MBPS hızında kesintisiz fiber internet
  • Kotasız, sınırsız fiber internet
  • 25 GB adil kullanım kotası hakkı
  • Aylık indirimli koşullar altında paketiniz yalnızca 42,90 TL! Siz de Turkcell Superonline ile fiber internetin keyfini sürün!

Yorum Yapın