Turkcell Superonline İle Konuşturan Yalın ADSL Keyfi

Turkcell Superonline ile telefonunuzun ve ev internetinizin faturası tek kalemde birleşiyor, faturalarınız üzerinde kontrolünüz artıyor, her alandaki harcamalarınız konusundaki özgürlüğünüz yükseliyor! Nasıl mı? Turkcell Superonline ile konuşturan yalın ADSL keyfi ile siz de tanışın!

Turkcell Superonline İle Konuşturan Yalın ADSL Fırsatları Nelerdir?

Turkcell Superonline İle Konuşturan Yalın ADSL fırsatları nelerdir? Turkcell Superonline size ne gibi hizmetler sunuyor? Kimler Turkcell Superonline ile konuşturan yalın ADSL’den faydalanabilir?  Konuşturan Yalın ADSL fırsatından yararlanmak için ne kadar ödemelisiniz? Tüm bu soruların yanıtlarını dilerseniz bu başlık altında inceleyelim.

  • 200 dakika her yöne konuşma hakkı, Konuşturan yalın ADSL hizmetinin ilk fırsatı. Her yöne kullanabileceğiniz 30 gün süreli bu hakkın kullanmadığınız dakikalarını diğer aya aktaramıyorsunuz.
  • Turkcell Superonline’lılara özel 3000 dakika konuşma hakkı! Sadece sizin gibi Turkcell Superonline kullanan kişilerle konuşmalarınızda kullanabileceğiniz 3000 dakika!
  • Kablosuz olarak kullanabileceğiniz ve yine Turkcell Superonline tarafından faturalandırılacak bir adet ev telefonu! Ev telefonu telsiz teknolojisi ile kurulumu yapılan bir telefondur.
  • 50 GB adil kullanım kotasına sahip ve hız olarak 8 mbps’den başlayan hızı ile sınırsız olarak kullanabileceğiniz Yalın ADSL hızlı güvenilir çabuk kurulumlu internet paketi!

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, siz de Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayın ya da en yakınınızdaki Turkcell Superonline bayisine giderek kayıt yaptırın!

Yorum Yapın