Turkcell Superonline ile Süper Üniversiteli Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline ile üniversitede yeni ev arkadaşın VDSL paketi olacak! Tukcell Superonline’ın hazırladığı bu yeni VDSL paketinde her şey tam olarak üniversite öğrencileri için! Sınırsız bir şekilde internet sörfü yapmana izin veren kotasız internet, adil kullanım kotasının artırımı, VDSL ile daha hızlı daha akıcı ve daha kaliteli bir internet ağı hem eğlencenize, hem akademik çalışmalarınıza hem de uzun film saatlerinize iyi gelecek!

Süper Üniversiteli VDSL Avantajları Nelerdir?

Süper Üniversiteli Hızlı İnternet VDSL paketi sayesinde adil kullanım kotanız normal tarifelere göre iki katına çıkacak. Bundan dolayı internetinizde yavaşlama uzun süre boyunca olmayacak! Bunun yanı sıra Süper Üniversiteli VDSL’in büyük avantajları var. Dilerseniz beraber bu avantajları inceleyelim.

  • Süper Üniversiteli VDSL tam tamına 100 GB Adil Kullanım Kotasına sahip. Bu da normal kullanım kota sınırlarının iki katına tekabül ediyor. Artık siz de adil kullanım kotam aşılacak diye hakkınız olan internetin kullanımını düşürmek zorunda kalmayacaksınız!
  • Süper Üniversiteli VDSL ile gece saat 2’den sabah saat 8’e kadar kullandığınız internet GB’leri internet paketinizden asla yemez! Bu sayede de adil kullanım kotanızın düşme ihtimali de azalmış olur.
  • Süper Üniversiteli VDSL ile paket yalnızca 89,90 tl den başlayan fiyatlarla. Siz de en yakın Superonline şubesine ya da Superonline cep şubesine gelerek kayıt yaptırın.

Yorum Yapın