Turkcell Superonline ile Yanında Turkcell TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline, gelişmiş internet kapsama alanı ve gelişmiş uydu sistemi ile bir ilke daha imza atıyor! TV kanalları ve internet paketinizi tek fatura altında toplayarak yeni nesil evde internet evde televizyon kampanyalarına adını yazdıran Turkcell Superonline’dan yine mükemmel bir kampanya daha geldi!

Kullandığınız son derece hızlı ve gelişmiş Fiber net evde internet ağınızın faturasına ek ayda yalnızca 14,9 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell TV+ hizmeti almak istemez misiniz? Üstelik Turkcell TV+ hizmeti içerisinde oldukça çeşitli kanalların kusursuz akış içeriği sözü de var! Siz de Turkcell Superonline Fiber Net Evde İnternet üyesi iseniz ve televizyonunuzda da kaliteli ve özgün ağı ile Superonline teknolojisi istiyorsanız bunu uygulamanız çok kolay!

Turkcell Superonline internet sitesine girerek siz de Yanında Turkcell TV+ Kampanyası’ndan yararlanmak için başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvuru formunuz yetkili birimler tarafından incelendikten sonra Turkcell Superonline tarafından en geç 2 iş günü içerisinde size dönüş sağlanacak, dönüş sağlandıktan sonraki 2 iş günü içerisinde ise televizyonunuza kurulum yapılacaktır.

Siz de televizyonunuzda hızlı ve kesintisiz Superonline hizmeti ile kaliteli bir televizyon izleme deneyimi yaşayın! Turkcell Superonline ile Fiber Net Evde İnternet faturanız ile televizyon kanalı faturanızı tek çatı altında birleştirerek kontrol me mmüdahaleyi daha kolay hale getirin. Şimdi Superonline moda!

Yorum Yapın