Turkcell Superonline İşte Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline, küçük çaptaki butik işletmelerden nispeten daha büyük esnaflara kadar her türlü iş hayatına atılmış kişilerin dükkan masraflarını düşürmek için mükemmel bi kampanyaya imza attı. Fiber alt yapısı sayesinde son 5 yıl içerisinde eskisinden çok daha hızlı bir internet hizmeti verdiğinden dolayı iş yerlerinde tercih edilir hale gelen Turkcell ile İşte Destek İşte Turkcell fırsatı adı altında İşte Destek İşte Turkcell: İşte Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası başlatıldı. İş Yerlerinde kullanılabilecek olan fiber hızda kesintisiz ve limitsiz internet paketi kampanyası, sizin de cebinize de iş yerinize de çok iyi gelecek. Dilerseniz kampanyanın detaylarını beraber inceleyelim.

Turkcell Superonline ile İşte Destek İşte Turkcell: İşte Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası Avantajları ve Fırsatları Nelerdir?

İşte Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası sayesinde iş yerinizde her türlü işleminizi kesintisiz olarak halledebileceğiniz fiber internet olacak! Üstelik Turkcell Superonline’ın sonsuz destek ve hizmet anlayışı çerçevesinde! Dilerseniz İşte Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası dahilinde sahip olacağınız hakları ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

  • Fiber hızda kesintisiz internet
  • Limitsiz internet
  • 10 MBPS hızında internet
  • Ayda yalnızca 69,9 TL ye asla artmayan 24 ay taahhütlü sabit fiyatlı internet
  • Mobil Esnaf paketine sahipseniz ek olarak 24 GB internet
  • Adil kullanım kotasız özgür internet

Yorum Yapın