Vodafone Hattın ile Ayda 29 TL’den Başlayan Taksitlerle Akıllı Telefon Sahibi Ol!

Son dönemlerde hat faturası üzerine ek ücretler aracılığı ile akıllı telefon sahibi olma trendi oldukça yükselişte. Bu trendin devamı olarak Vodafone da faturalı hatta sahip müşterilerinin ayda oldukça cüzi miktarlar ödeyerek akıllı telefon sahibi olmasının önünü açıyor! Akıllı telefon ve diğer elektronik araçlara taksit sınırlaması getirildiğinden beri elektronik cihaz almak konusunda problemler yaşayan pek çok kişinin çözümü olacak bu yeni kampanya sayesinde, en iyi ve en yeni model telefonlar taksitli fiyatlara!

Yeni Model Akıllı Telefonlar Mevcut Faturana Ek Fiyatlarla Cebinde!

Vodafone ile piyasadaki en yeni ve en popüler telefonlar oldukça uygun fiyatlı taksitlendirme avantajları ile artık hemen cebinizde olacak! Vodafone faturalı hat kullanıcısı olarak bu kampanyadan yaralanabilmek için herhangi bir Vodafone şubesine gitmeniz ya da Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp talebinizi belirterek online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Belli işlemler gerçekleştirdikten sonra Vodafone yetkilileri sizi arayacak vebaşvurunuz kabul edildiyse ödeme detayları hakkında bilgi verecektir.

Vodafone Net Üyeleri De Kampanyadan Yararlanıyor!

Söz konusu kampanyalardan yalnızca Vodafone mobil hat kullanıcıları değil, Vodafone Net evde internet aboneleri de yararlanabilecek. Vodafone Net evde internet abonelerinin ise evde internet fatura taksitlerine yeni cihazlarının taksitleri eklenecek. Vodafone ile akıllı telefon sahibi olmak hem çok avantajlı hem de çok kolay!

Yorum Yapın