Vodafone ile Gani Tarifeler Kampanyası

Vodafone mobil hat kullanıcıları için her geçen gün yeni ve yenilikçi bir tarife modeli ortaya çıkarmaya devam ediyor! Vodafone ile Gani Tarifeler, 4 temel esasa dayanan oldukça avantajlı tarifeler. Eğer sen de Vodafone’un yeniliklerle dolu dünyasından faydalanmak ve Gani Tarifler ile hem cep dostu hem de iletişim dostu bir mobil cihaza sahip olmak istiyorsan şimdi Vodafone’a geçmenin tam sırası! Sadece Vodafone’lu olmayanlara ve hattını Vodafone’a yeni taşıyacak olanlara özel olarak ortaya çıkarılan bu uygulama sayesinde sen de rahatça internet kullanımı ve dakika kullanımı yapacaksın! Gani Dakikaların ile her zamankinden daha çok keyif alacaksın! Şimdi dilersen Gani Dakikaların çalışma prensibini sana biraz anlatalım!

Gani Tarifelerde Gani Dakikalar Nasıl Çalışır?

Gani dakikalar GB ile dakikaların birleşimi gibidir. Tüm internet erişimini GB cinsinden hesaplamak yerine dakika cinsinden hesaplayarak paketinden düşer. Örneğin bir internet sayfasında 5 dakika kaldığında Gani dakikalarından 5 dakika eksilir. Gani dakikalar ne kadar yükleme yaptığın ile ilgilenmez, yükleme yaptığın sürecin ne kadar uzun olduğu ile ilgilenir. Bundan dolayı son derece avantajlıdır. Dilesen şimdi Gani Tarife’nin sana sağlayacağı haklardan bahsedelim.

  • 1000 GANİ dakikası: hem konuşma dakikası hem de internet erişim dakikası olarak kullanabileceğin 1000 pratik GANİ dakikası ile artık sen de keyfine bakacaksın!
  • Her yöne 100 SMS
  • Tarife yalnızca 20 TL

Yorum Yapın