Vodafone ile Gençliğini Sınırsızca Yaşamanı Sağlayacak Müzik Paketi Kampanyası

Genç Vodafone’lu! Sen de gençliğini GB hesabı yapmadan doya doya yaşamak ve dilediğin müzikleri gün boyunca kulaklığınla sınırsız olarak dinlemek istiyorsan şimdi Vodafone paketlerine göz atmanın ve senin için en uygun olan paketi seçmenin tam zamanı! Genç Vodafone’lu olarak müzik deneyimini sınırsız ve endişesiz bir hale getirmen için Vodafone her zaman yanında! Müzik deneyiminin kesintisiz olması için ise müzik dinleyebileceğin bütün platformlara sınırsız ve özgürce girebileceğin mükemmel bir Music Pass paketi çıkardı! Dilersen Music Pass paketinin ayrıntılarına beraber bakarak sana ne kadar uygun bir paket olduğunu anlamanda sana yardımcı olalım!

Vodafone İle Gençliğini Sınırsızca Yaşamanı Sağlayacak Müzik Paketi Kampanyası Ayrıntıları

Music Pass adı verilen Müzik Kampanyası temel olarak internet GB’larını düşünmeden endişeden uzak şekilde müzik dinleyebilmeni amaçlayan bir uygulama kampanyasıdır. Telefon üzerinden müzik dinlenimini sağlayan bütün online müzik uygulamalarını ücretsiz hale getiren Music Pass hangi uygulamalarda mı geçerli? İşte listesi:

  • Son dönemlerin müzik trendi belirleyicisi Spotify!
  • Karanaval
  • Power App
  • Fenomen

Yukarıda sıralanan tüm app’lerden sınırsız olarak müzik dinleme hakkın olacak! Üstelik Music Pass paketi ayda sadece 10 Türk Lirası! Sen de Vodafone ile gençliği özgürce yaşamanı sağlayacak onlarda uygulama paketlerinden bir tanesini satın al, gününe tarzını yansıt, kulaklığın hem kulaklarında olsun!

Yorum Yapın