Vodafone Net Evde İnternet ile Her Eve İnternet Kampanyası

Vodafone Net Evde İnternet tarifleri her geçen gün evine internet bağlatmak isteyen kişilere yeni ve cazip fiyatlı tarifeler sunuyor! Yeni Her Eve İnternet Kampanyası ile yeni başlayanlar için evde internet hem çok sayıda fırsat barındırıyor hem de oldukça uygun fiyatlara sizi bekliyor! Sizin için de Vodafone Net Evde İnternet ile evinize internet bağlatmanın tam zamanı!

Dilerseniz Vodafone Net Evde İnternet’in Her Eve İnternet Kampanyası adı altında sunduğu iki farklı paketi beraber inceleyelim. İncelemeye başlamadan önce şunu söylemekte fayda var: Vodafone Net Evde İnternet paketlerinden herhangi birine başvurmak istiyorsanız Vodafone Net Evde İnternet müşteri hizmetlerini arayabilir, ya da resmi internet sitesinden başvuru formunu doldurarak Vodafone Net ailesinin sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Her Eve İnternet Kampanyası Dahilindeki İki Farklı Paketin Avantaj ve Ayrıntıları

Vodafone Net Evde İnternetin Her Eve İnternet Kampanyası dahilinde sunduğu iki farklı paket var. Iki paket de 24 ay taahhüt bedeli gerektiriyor. Şimdi bunları inceleyelim.

  • Mini Paket: 20 GB adil kullanım kotası, 4GB limitsiz internet, ,lk üç ay aylık 14,90 TL, daha sonraki 21 ay boyunca aylık 29,90 TL
  • Maxi Paket: 40 GB adil kullanım kotası, 4 GB limitsiz internet, ilk üç ay aylık 19,90 daha sonraki 21 ay boyunca aylık 39,90 TL

Yorum Yapın