Vodafone Net Evde İnternet Paketi ile Vodafone Smart Tab Mini 7 Satın Alma Kampanyası

Vodafone Net, Türkiye’nin en büyük evde internet sağlayıcılarından bir tanesi olarak her geçen gün daha çok büyümekte ve kapsama alanı ile fiber internet hızını her geçen gün büyütmektedir. Vodafone Net Evde İnternet, kullanıcılarına belli aralıklar ile cihaz kampanyaları sunan ve özellikle son dönemlerde ortaya çıkan taksitli cihaz alma yasaklarından sonra kullanıcılarının kolay bir şekilde teknolojik ürünlere sahip olmasını sağlayan bir kurumdur. Vodafone bu kez de Vodafone Smart Tab Mini 7 ürününü oldukça avantajlı bir şekilde satın alma kampanyası ile karşında! Sen de eğer Vodafone Smart Tab Mini 7’ye avantajlı tarifen ile ulaşmak istiyorsan bunun için tek koşul Vodafone Net Evde İnternet abonesi olman!

Vodafone Net Evde İnternet Paketi ile Vodafone Smart Tab Mini 7 Satın Alma Kampanyası Ayrıntıları ve Fırsatları Nelerdir?

Vodafone Net Evde İnternet kapsamında Vodafone Smart Tab Mini 7 tabletini satın almak artık çok kolay ve bütçeni asla sarsmayacak nitelikte! Sen de Vodafone Net evde internet tarifene aylık ek sadece 10 TL’ye Vodafone Smart Tab Mini 7 model tabletini satın alabilir ve hiçbir şey beklemeden direk kullanmaya başlayabilirsin! Vodafone net ile kolay satın alma kampanyaları ve cihaz kampanyaları her geçen gün devam etmektedir! Farklı kampanyalar için takipte kal!

Yorum Yapın