Vodafone Net Evde İnternet’ten Çekirdek Aile Paketi

Vodafone Net Evde İnternet hizmetinden şimdi de çekirdek ailenize özel hem sınırsız kullanım içeren hem de oldukça uygun fiyatlı olan bir paket geliyor! Bu paket ile hem Vodafone Net’in geniş kapsama alanına dahil tüm noktalardan kesintisiz ve yüksek kaliteli internete bağlanabileceksiniz, hem de yüksek hızlı internet ile izlediğiniz dizi ve filmlerde hiçbir problem yaşamayacaksınız. 7’den 70’e ailenizdeki tüm bireylerin ihtiyacını karşılayabilecek büyüklükte olan Vodane Net paketinden faydalanmak için en yakın Vodafone Net şubesine uğrayın ya da Vodafone Net Evde İnternet Müşteri Hizmetleri’ni arayarak online başvuru formunu doldurun, Vodafone Net saha ekipleri 2 iş günü içerisinde evinize kadar gelip yeni ADSL paketinizi bağlasın!

Vodafone Net Evde İnternet Çekirdek Aile Paketinin Özellikleri Nelerdir?

Vodafone Evde Net’in Çekirdek Aile ADSL paketinin koşul ve avantajlarını sizler için bu başlık altında derledik. Dilerseniz liste halinde Çekirdek Aile Paketi’nin özelliklerini beraber inceleyelim.

  • 24 aylık taahhüt şartı: Vodafone Evde Net aboneliği Çekirdek Aile paketinden faydalanabilmek için 24 aylık bir abonelik sözü vermeniz gerekiyor.
  • 50MBPS hızında limitsiz kotasız internet
  • 100 GB’lık adil kullanım kotası ile hızı kesilmeyen internet
  • Ücretsiz modem ve tamamen ücretsiz kurulum ile teknik destek hizmeti
  • 2 iş günü içerisinde aktivasyon ve kullanıma hazır internet
  • 500 TL’ye kadar cayma bedeli yardımı

Yorum Yapın