Vodafone Red’lilere Özel Spotify Kampanyası

Vodafone Red, yine gençlere özel, yine müzikseverlere özel mükemmel bir kampanya başlattı. Sadece Vodafone Red abonelerinin katılabileceği bu kampanyada Spotify Premium üyesi olmak artık hem çok kolay, hem de çok avantajlı!

Milyonlarca Şarkıya Kolay Erişim ile Spotify!

Dilediğin tüm şarkıları zaman kısıtlaması, internet aşım kısıtlaması ya da reklam izleme zorunluluğu olmadan dinlemeye hazır mısın? Artık sen de Vodafone Net ayrıcalıkları ile Spotify Premium Üyelik elde edeceksin! Vodafone Red’lilerin Spotify Premium deneyimlerini kolaylaştırmak amacı ile ilk kez Spotify deneyimi yaşayacaklara özel olan bu kampanyada, 3 ay boyunca Spotify Premium bedava! Normalde her ay 13,99 TL olan Spotify üyeliğine 3 ay boyunca ücretsiz sahip olacak Vodafone Red’liler, Premium üyeliğin tüm avantajlarından faydalanabilecek.

 Vodafone Red ile Bedava Spotify Üyeliği!

Vodafone Music Pass kampanyası dahilinde Vodafone Red’lilere sunulan Spotify avantajları, internetinizden asla yemez. Bu sayede dilediğiniz sayıdaki müziği hem dinleme hem de indirme fırsatına sahip olursunuz. Vodafone Net ile yaptığınız 3 aylık üyelikten sonra otomatik olarak bilgisini verdiğiniz kart üzerinden Sportify üyeliğiniz devam eder fakat istediğiniz anda Sportify üyeliğinizi durdurma hakkına sahipsiniz. Çevrimiçi ve çevrim dışı müzik dinlemenin en kolay ve eğlenceli yolu Spotify ile şimdi Vodafone Red’liler hem daha avantajlı hem de daha keyifli!

Yorum Yapın